Jak szybko schudnąć - Dieta biegacza - Forum Biegacza

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak szybko schudnąć

odchudzanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasiabanska80

kasiabanska80

Newbie

• Banned
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 December 2016 - 04:41 PM

Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów

#2 merkel

merkel

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 March 2017 - 09:55 PM

mnie się udało schudnąć ale od początku miałam plan treningowy przygotowany specjalnie pod to. i to jeszcze przez trenerów z KS Staszewscy. no trochę mi dali w kość :D zwłaszcza ze co miesiąc modyfikacja. ale są efekty a to najważniejsze

#3 Maria33

Maria33

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 June 2017 - 05:44 PM

Hmm, a co sądzicie przy okazji spalania tłuszczu o diecie ketonowej? Warto przy bieganiu się o nią pokusić, czy wręcz przeciwnie, lepiej zupełnie się za to nie brać?

#4 kwiatowa

kwiatowa

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 September 2017 - 09:50 PM

z dietami i spalaczami nalezy uwazac, wiele z nich powoduje problemy z zoladkiem lub jelitami.. ja np na diecie pudelkowej mialam takie zatwardzenia ze tylko dicopeg 10 g byl w stanie mi pomoc

#5 alagru

alagru

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 31 October 2017 - 01:35 PM

Ja realizuję różne plany ze stron, ostatnio robię te: http://www.menshealth.pl/atlas-cwiczen i już widzę efekty po kilku miesiącach

#6 maratonczyk

maratonczyk

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 January 2018 - 11:24 PM

Również chciałbym wziąć się za siebie i rozpocząć walkę z nadmiarem kilogramów. Od kilku tygodni staram się więcej ruszać, a teraz chciałbym także dodać do tego dietę. Słyszałem o świetnych właściwościach wody wodorowej. Podobno wspomaga odchudzanie i reguluje przemianę materii. Słyszeliście o niej? To prawda co o niej piszą? Znalazłam generator wody h2 na stronie wodah2.com i rozważam jego zakup. Co myślicie na ten temat? Warto?

#7 nikola90

nikola90

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 29 March 2019 - 01:37 PM

Lepiej chyba niż chudnąć szybko, to chudnąć racjonalnie i zdrowo... Ale "najprostszą" drogą do tego jest zmiana diety - zrezygnowanie z tłustych, ciężkich, smażonych dań, odstawienie niezdrowych słodyczy, słodkich napojów itp. Na rzecz warzyw, owoców, orzechów, kasz itp...  No i oczywiście sport - ale regularnie, a nie raz na jakiś czas. No i tutaj w zależności od tego co kto lubi. Każda aktywność jest zdrowa i pomoże zrzucić zbędne kg. Tylko trzeba ją na stałe wprowadzić do swojego grafiku :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych