Jak nie przytyc jesienia - Na każdy temat - Forum Biegacza

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak nie przytyc jesienia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 stek

stek

Newbie

• Banned
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 November 2016 - 06:23 PM

Czy trzymacie jakies diety? Jak sie odzywiacie aby nie zlapac kilogramow? 

#2 alagru

alagru

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 31 October 2017 - 01:37 PM

JA stosuję się do różnych diet. Niedługo będę brała udział w półmaratonie i staram się stosować do tej diety: runners-world.pl/trening/Polowka-na-medal-PLAN-DIETA-NA-POLMARATON,9450,1

#3 maratonczyk

maratonczyk

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 March 2018 - 11:52 AM

dobrze jest też zadbać o odpowiednią równowagę w organizmie. Słyszeliście o pojęciu stresu oksydacyjnego https://wodah2.com/stres-oksydacyjny/? Okazuje się bowiem, że to zachwianie równowagi pomiędzy wolnymi rodnikami i antyoksydantami. Zachowanie takiej równowagi jest niezwykle ważne nie tylko w utrzymaniu zdrowia ale także dobrego samopoczucia i wagi.

#4 nikola90

nikola90

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 March 2019 - 01:31 PM

Nie trzymam jakiejś szczególnej diety, tylko staram się zwracać coraz większą uwagę na to, co jem i nie nakładać na talerz wszystkiego jak popadnie. Zrezygnowałam też z jakiś słodkich przekąsek i piję dużo wody. Poza tym pamiętam, żeby nie rezygnować z jakiejkolwiek aktywności, chociażby spacer, pływanie, jazda na rowerze, trucht itp. Niby nic, a jednak wystarczy, żeby utrzymać wagę.

#5 nikola90

nikola90

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 18 September 2019 - 11:12 AM

Również nie mam takiej stałej diety, po prostu staram się jeść rozsądnie oraz zdrowo. Mogłabym uznać, że taka racjonalna dieta, bogata w owoce i warzywa jest dla mnie najlepsza. Oczywiście staram się urozmaicać moje dania, aby były one ciekawe. Jednak każde z nich posiada warzywa i pełnowartościowe produkty. Zauważyłam, że odkąd przywiązuję większą uwagę do tego co jem, to wydaję mniej pieniędzy, ponieważ wybieram produkty, które dostępne są w promocji ze strony: http://kaufland.pl/k...ce-warzywa.html. Ograniczenie słodyczy i niezdrowego jedzenia dobrze wpłynęło na moją kondycję, ale również na portfel, ponieważ nie łapię się na wszelkiego rodzaju pokusy. Dlatego jeśli ci zależy na tym, aby nie przytyć jesienią to rób listę zakupów (najlepiej analizując ofertę promocyjną), a w sklepie kupuj tylko potrzebne produkty, aby niezdrowe przekąski nie kusiły. :) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych