Muzyka do biegania - Trenujemy - Forum Biegacza

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muzyka do biegania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Robert

Robert

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 27 September 2013 - 10:43 PM

Co sądzicie o bieganiu z muzyką? Pomaga Wam to, czy przeszkadza? Możecie polecić jakąś muzykę?

#2 kasiah

kasiah

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Locationwrocław

Napisano 02 October 2013 - 10:53 PM

mi zdecydowanie pomaga :)  ale ciężko, żeby ktoś się mną sugerował, bo generalnie jestem uzależniona od muzyki, nawet czasem zdarza mi się zasnąć ze słuchawkami w uszach.

Jak biegam to słucham tego, co mi wpadnie w ucho. kiedyś próbowałam tych wszystkich składanek biegowych, ale chyba mnie nie przekonują, każdy lubi co innego, więc trudno jest innym doradzać ;)

• zuzanna67 lubi to

#3 covco

covco

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 22 October 2013 - 03:16 PM

Zależy mi z zasady przeszkadza wolę muzyki na spacerze posłuchać a zwłaszcza w domu w spokoju

#4 Zuzanna

Zuzanna

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 November 2013 - 04:50 PM

Ja słucham radia z komórki to odwraca moja uwagę w czasie zawodów, odrabiam tak że zaległe rozmowy telefoniczne podczas treningów.

#5 miki_110

miki_110

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 03 November 2013 - 09:05 PM

nie słucham muzyki bo biegam z psem, więc przy okazji oczy na około głowy trzeba mieć ;)

• ilka lubi to

#6 paweł

paweł

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 November 2013 - 09:23 PM

bez muzy nie da się biegać ;)

#7 Biegaczka ;-))

Biegaczka ;-))

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 November 2013 - 12:33 AM

Muzyka to podstawa!!  Taka co pobudza i napędza . Każdy ma indywidualną ;-))

#8 ilka

ilka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 November 2013 - 06:56 PM

A ja cenię sobie ciszę :) Aerobiki i inne zumby odpadają, bo fajnie jest posłuchać zwyczajnie odgłosów otoczenia :) A przede wszystkim swoich myśli. Ale dla lubiących music polecam Bliss.. Bardzo duszę wycisza i spokojny rytm muzyki nie zakłóca tempa biegu...:)

#9 ilka

ilka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 November 2013 - 06:57 PM

Ja słucham radia z komórki to odwraca moja uwagę w czasie zawodów, odrabiam tak że zaległe rozmowy telefoniczne podczas treningów.

Podziwiam, że dajesz radę mówić jak biegasz :)

#10 Peggy

Peggy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 03 May 2014 - 10:08 PM

nie słucham muzyki bo biegam z psem, więc przy okazji oczy na około głowy trzeba mieć ;)

zbieram się na to, by pobiegać z moim psem, ale za każdym razem jakoś się boję ją zabrać. Boję się, że mi gdzieś ucieknie, albo coś. Wiem, że to bezpodstawne obawy, ale jakoś póki co nie zabrałam jej jeszcze.

Za to muzykę mam w uszach cały czas. Jednak ostatnio nawet nie wiem czego słucham. Skupiam się na wielu myślach, które krążą gdzieś w głowie. 

#11 dobrydobry

dobrydobry

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 September 2014 - 11:22 AM

muzyka super, polecam sluchawki "bezkablowe", bardzo umilają trening, kable się nie plączą i nie uderzają w klatkę piersiową.

ja zainwestowałam w te http://allegro.pl/be...4564982436.html

ale godne polecenia są takze http://allegro.pl/cr...4579889896.html

dylematy związane ze sprzętem być może pomoże wam roziązać advisorro, znalazłam to ostatnio przez przypadek i teraz namiętnie  z tego korzystam non stop, znajdziecie to pod adresem www.advisorro.com

#12 Jagódka

Jagódka

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 31 October 2014 - 12:20 AM

Nie mam jakiegoś dużego doświadczenia bo dopiero zaczynam, ale ja lubię intensywną, głośną muzykę. Jakoś tak mnie napędza i mam więcej energii żeby biec. Nie mogłabym za to biegać z kimś. Sama to sobie biegnę własnym tempem, takim na jakie pozwala mi organizm. Nikt też mnie nie rozprasza ani nie chce ze mną gadać. Mogę skoncentrować się na bieganiu

#13 marekzaq

marekzaq

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 19 May 2016 - 11:12 PM

Ja biegam już od ponad 5 lat i zawsze musze mieć muzykę już teraz nie wyobrażam sobie biegania bez muzyki

A może ktoś chce wsiąść udział w tak zwanym biegu dla twardzieli, moja znajoma mówiła mi, że jest takie coś organizowane 28 maja w Gdańsku. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM” poległych podczas misji wojskowych. Ja już się zapisałem mam nadzieje, że ty też dołączysz więcej informacji poniżej w linku

warriors run

#14 grazia-running.pl

grazia-running.pl

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 November 2017 - 03:40 PM

Ja biegam raz z muzyką a raz bez, zależy od nastroju i potrzeb.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych