Czy suplementy są potrzebne - Początkujący - Forum Biegacza

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy suplementy są potrzebne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bungol

Bungol

Member

• Banned
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 10 April 2016 - 12:07 PM

Od trzech tygodni regularnie biegam. W związku iż ważę, trochę ponad 90 kilo, to nie ma się co tu chwalić wynikami. Głównym celem tych biegów jest właśnie zrzucenie zbędnych kilogramów i nabranie formy. Moje pytanie brzmi, czy zażywanie suplementów mi w tym znacznie pomoże? Czy jednak nie warto wydawać na to pieniędzy. 

#2 marinu

marinu

Member

• Banned
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 11 April 2016 - 12:38 AM

Jeżeli nie jest to chwilowy zapał związany z dobrą pogodną, to jednak radziłbym zainwestować w jakieś suplementy, ponieważ naprawdę pomagają.

#3 Bungol

Bungol

Member

• Banned
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 12 April 2016 - 12:13 AM

Aha dzięki, ale powinny to być jakieś tabletki, czy koktajle? Słyszałem, też że niektórzy jedzą jakieś specjalne batony.

#4 marinu

marinu

Member

• Banned
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 12 April 2016 - 06:36 PM

To co wybierzesz zależy tylko od ciebie, ale postaraj się, by były to suplementy stworzone z naturalnych składników, bo biegasz po to, by być zdrowszym, a nie truć się chemią.

#5 Bungol

Bungol

Member

• Banned
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 April 2016 - 11:04 PM

faktycznie to ma sens, a gdzie szukać takich zdrowych suplementów? Jakie naziemne sklepy oferują takie rzeczy?

#6 marinu

marinu

Member

• Banned
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 14 April 2016 - 05:36 PM

Nie mam pojęcie, w naziemnych sklepach nie zaopatruje się już od kilku lat, głównie ze względu na ceny, to więc pytanie do kogoś innego.

#7 Bungol

Bungol

Member

• Banned
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 April 2016 - 12:13 AM

Sory, dopiero dzisiaj przeczytałem tą wiadomość, mam jeszcze jedno pytanie: Czy w takim razie możesz podać jakiś sklep internetowy? 

#8 Lucky

Lucky

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 April 2016 - 12:58 PM

Skoro biegasz od trzech tygodni i nic Ci nie dolega, to odpuść sobie suplementy, a skup się na regularności i konsekwencji. Po co wrzucać w organizm zbędną chemię, jeśli nawet jeszcze nie wiesz na co Cię stać ?

#9 marinu

marinu

Member

• Banned
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 24 April 2016 - 12:40 AM

Sory, nie mogłem odpisać. W moim przypadku jest to https://bodyrelax.pl/juice-plus/ ceny nie są odstraszające, a mają fajną opcję zostania ich partnerem, dzięki czemu zamówienia są o wiele tańsze, myślę że o tym warto poczytać.

#10 zbyszek

zbyszek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 May 2016 - 09:43 AM

ja biegam od roku i do tej pory nie brałem suplementów, za to jadłem b. dużo owoców i warzyw + szklanka prawdziwego cacao z wodą, przed maratonem w IV16 biegałem 2-3 razy w tygodniu w tym było kilka wybiegań po 25-30km.

Po orlenie jednak zacząłem bardziej intensywne treningi 4-5 razy w tygodniu i czasami sięgam po potas i wapń, jeszcze nad magnezem się zastanawiam.

#11 alehandra

alehandra

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 August 2016 - 01:28 PM

Po co truć się chemią? lepiej postawić na naturalne produkty :)

Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Andrzej Sapkowski 

#12 patis55

patis55

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 January 2017 - 11:02 AM

Nie każdy suplement to chemia, wiele z nich tworzonych jest na bazie naturalnych składników, wystarczy skład poczytać przed kupnem. Ja korzystam z takich suplementów ale oczywiście również biegam ;)

#13 KaziuPOL

KaziuPOL

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 March 2017 - 10:18 AM

Moim zdaniem jest sens suplementować się. Nie zawsze w pokarmie dostarczymy zdrowych witamin itp. Niestety ale żywność jest coraz gorsza..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych