Bieganie na 10 km - Początkujący - Forum Biegacza

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bieganie na 10 km

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotrek92

Piotrek92

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 February 2016 - 09:01 AM

witam od 1,5 roku biegam mam 189cm wzrostu waga 89kg i chodze2-3 razy w tygodniu na siłownie 2-3 razy biegam i mam problem od przerwy w bieganiu jaka mialem od pazdziernika dogrudnia jest stagnacja tempo biegu bez poprawy wogole czas na 10 km 54 minuty wczesniej bylo juz nawet 45-46 minut masakra jakas jak trenowac na poprawe kondycji i tempa biegu , dodam ze byc moze za duzo waze ale nie jestem jakims spalsakiem tylko atletyczna sylwetka no ale gorzej sie czuje po siłowni jak biegam byc moze zle trening dobieram

#2 isiamisia

isiamisia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 February 2016 - 12:04 PM

trzeba wrócić do formy, ja całą zimę nie odpuszczałam, a w tym roku już biegłam w biegu urodzinowym z pko w Gdyni w ostatni weekend. 

#3 Finland

Finland

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 February 2016 - 10:39 AM

powrot do formy jest wlasnie najgorszy, jak sie odpuscilo jakis okres, ja wlasnie staram sie trenowac caly rok, nawet w zimie, jak jest ladna pogoda no to chodze sobie na silownie i biegam do tego, jak jest zima jak teraz i mroz za oknem, to wtedy zostaje tylko silka, polecam kazdemu zakup biezni, jest kilka fajnych na rynku, koszt wiadome, jakis jest, ale znowu nie taki wielki strasznie, poza tym wlasnie to jest najlepsze, ze mozna trenowac byle kiedy, niezaleznie od pogody, no i dzieki temu utrzymanie formy jest jak najbardziej mozliwe 

#4 fitnonstop.pl

fitnonstop.pl

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 May 2016 - 07:40 AM

Biegać, biegać i jeszcze raz biegać. Wróci samo. Bardziej ambitnie: na jakość treningu wpływa wiele czynników, najistotniejsze to jego częstotliwość, liczba pokonanych kilometrów oraz intensywność z jaką pokonujesz te kilometry. Powoli zwiększ jeden lub nawet dwa z nich. Efekty przyjdą same. Które zwiększyć? To zależy od egzemplarza, czyli Ciebie. 

Mój blog o bieganiu, czyli fitnonstop.pl - zapraszam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych