Buty do biegania - Początkujący - Forum Biegacza

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buty do biegania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxiq

maxiq

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 June 2015 - 04:51 PM

Chciałbym kupić buty do biegania za około 200-250 zł 

Waga: 45 
Będę biegał po kostce (chodniku) więc potrzebne mi buty z dobrą amortyzacją 
biegam na dystans 
Teraz mam adidas boost revenergy ale robią się za małe

#2 gregorek

gregorek

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 08 June 2015 - 06:45 PM

45 kg?

Multisport competition triathlon IronMan 70.3 Haugesund Norway 2015.

#3 PiotrS

PiotrS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 June 2015 - 12:54 PM

New Balance powinny być dla Ciebie dobre, sa bardzo wygodne i dobrze amortyzują. Do Twojej wagi i twardego podłoża może kup sobie takie jak ja mam model M1080GG5 sa bardzo fajne, dynamiczne i fajnie wyglądają

#4 gregorek

gregorek

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 15 June 2015 - 07:28 PM

Przede wszystkim idź do sklepu i przymierz. Nie kupuj wysyłkowo.

Multisport competition triathlon IronMan 70.3 Haugesund Norway 2015.

#5 kornik

kornik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 June 2015 - 03:37 PM

no jak już właśnie jak kolega pisał wyżej, pójdziesz do sklepu i przymierzysz buty, to będziesz wiedział jaki model cie interesuje. i dopiero wtedy mozna wyjść ze sklepu, usiąść gdzieś w galerii i przeglądnąć interent i zobaczyć po ile chodzi dany model w necie. Raczej w sklepie przez kilka minut nikt ci takich nie podwędzi, a przecież zawsze możesz poprosić panią, by ci odłożyła na przykład na godzinę i potem wrócic i powiedzieć jej czy chcesz je (jeżeli w necie nie znajdziesz dogodnej oferty) albo że się rozmyśliłeś i jednak nie, jeżeli taką oreftę znajdziesz. Proste. Ze swojej strony mogę polecić takie sklep w necie oryginalnebuty.pl tam mozesz sobie sprawdzić ceny. 

#6 emillka86

emillka86

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 01 July 2015 - 02:57 PM

kornik, a skąd ja mogę wiedzieć, ze buty kupione w necie są oryginalne? że to nie jest tania chińska podróba sprowadzona w kontenerach i sprzedawana za cieżko zarobione pieniądze? Kupiłam kieryś buty u ciapatego nie giełdzie i co?? tyłek. podróba była. o w sumie nie wiem czemu sie dziwie, za 60 zł..

#7 kornik

kornik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 July 2015 - 02:49 PM

możesz po prostu sobie sprawdzić sklep przed zakupem w nim, przeciez nie tylko ty z niego korzystasz, a inni prze tobą juz to robili i penie ktoś o nich napisał źle czy dobrze w necie, to już będziesz wiedzieć. ale ja zawsze mówię że najbardziej dobrym źródłem jest facebook, bo tam na bieżąco ludzie piszą. i mozna poczytać. Ja polecam sklepy, które ja wiem, ze są dobre, bo na sobie sprawdziłem.

#8 marinu

marinu

Member

• Banned
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 July 2015 - 09:35 PM

Dokładnie w pierw trzeba poczytać opinie, ale ja miałem takie szczęście, że wszystkie kupione buty przez neta były ok.

#9 Warka82

Warka82

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • LocationLodz

Napisano 12 October 2015 - 10:45 PM

Prawdą jest, że najlepiej iść do sklepu i przymierzyć. Wiadomym jest też natomiast, że sklepy (normalne) mają zawsze wyższe ceny od internetowych, bo trzeba dużo płacić za wynajem lokalu. Dlatego idź najlepiej po najsłabszej linii oporu, jak prawdziwy polak kanciarz ;) przymierz w sklepie, np. Diadory (bo tanie i dobre) - http://aligoo.pl/kat...buty-sportowe-2 a potem zamów. Jak się przyzwyczaisz do sklepu, to potem będziesz już tylko tak kupować buty, zobaczysz ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych