Squash - Inne sporty - Forum Biegacza

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Squash

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Duszek

Duszek

administrator

• Administrators
  • 72 postów

Napisano 24 September 2013 - 12:16 PM

Najgorzej jak trzeba coś wybrać, bo na wszystko nie ma czasu. No czasem wygrywa squah ;)

#2 starko

starko

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 October 2013 - 08:33 PM

Squash jest najlepszą alternatywą dla biegania:) Zwłaszcza zimą:)

#3 marcinno

marcinno

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 06 November 2014 - 11:57 AM

Kiedyś grałem, ale jak zacząłem dużo biegać to mi po prostu czasu zabrakło. No cóż, czasem trzeba jednak wybierać. I jakoś bieganie wciągnęło mnie zdecydowanie mocniej

#4 marysia1978

marysia1978

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 April 2016 - 04:23 PM

Squash jest super, żałuję trochę że nie jest aż tak popularny jak na to zasługuje... Gdzie kupowaliście rakiety do squasha? Macie swoje czy może wypożyczacie w klubie? Ja zdecydowałam się kupić swoją.

#5 czapek

czapek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 August 2016 - 10:06 AM

Jeszcze nie miałem okazji pograć. Widziałem tylko jak ktoś grał. Wydaje się być naprawdę fascynującym sportem.

#6 Patryk47

Patryk47

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 November 2016 - 12:51 PM

Tak to bardzo fajna gra. Ja jednak wole sobie po prostu isc do lasy i pobiegac. Wtedy czuje sie zrelaksowany i pelny sil do zycia. 

Jestem Patryk moja pasja jest bieganie. Pracuje w MOPS pomagam w sp. 500 plus. Jaslo to moje miasto rodzinne. 

#7 nerdo

nerdo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 March 2017 - 03:16 PM

Mnie zawsze śmieszyła ta gra, dopóki sam w nią nie zagrałem i ledwo żyłem po meczu :D Niesamowicie wycieńczająca gra.  :P

Ver­ba vo­lant, scrip­ta ma­nent. (łac.) - księgowa Łódź

#8 neran

neran

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 April 2017 - 03:21 PM

Ja raz w tygodniu chodzę na squasha ze żoną :) To chyba jedyna gra w którą możemy grać razem :D Przy innych albo ja się denerwuje na zasady, albo ona :P

#9 owash

owash

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 May 2017 - 02:47 PM

Squash jest super, żałuję trochę że nie jest aż tak popularny jak na to zasługuje... Gdzie kupowaliście rakiety do squasha? Macie swoje czy może wypożyczacie w klubie? Ja zdecydowałam się kupić swoją.

Polecam portal: księgowa praca

#10 nerdo

nerdo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 June 2017 - 12:26 PM

A może ktoś stad jest chętny zagrać i jest z okolic Łodzi? :)

ksiegowa praca

#11 urint

urint

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 June 2017 - 10:10 AM

A może ktoś stad jest chętny zagrać i jest z okolic Łodzi? :)

ksiegowa Kraków

Nie jetem z Łodzi, ale w ten weekend tam będę i mogę zagrać jeśli chcesz. Pisz priv :)

#12 utios

utios

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 August 2017 - 02:35 PM

Ja grywam bardzo często z moją narzeczoną. Jeden z lepszych sportów :) Długo nie mogliśmy znaleźć czegoś dla nas obojga :) księgowa Wałbrzych

#13 edxom

edxom

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 September 2017 - 10:06 AM

O ile moge to grywam, ale niezbyt często, bo nikomu z moich znajomych się  nie podoba :/ umowa kupna sprzedaży

W wyob­raźni wszys­tko jest wyob­rażeniem, lecz w duchu po­zos­ta­je in­ne, niez­mien­ne, ta­kie samo.  

#14 ontus

ontus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 October 2017 - 11:01 AM

Ja ostatnio trenuję coraz więcej. Bardzo spodobał mi się squash. umowa kupna sprzedaży samochodu

#15 zuprik

zuprik

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 November 2017 - 11:38 AM

Squash dobra gra, ale potrzebny jest ktoś kto równie dobrze ogarnia gierkę co ty.

umowa kupna sprzedaży samochodu

#16 rasen

rasen

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 November 2017 - 03:17 PM

U mniew Toruniu nie ma nigdzie placu by pograć w sqasha a szkoda. Musze jechać z kumplem do Bydgoszczy.umowa kupna sprzedaży pojazdu - polecam.

#17 dagat

dagat

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 November 2017 - 11:23 AM

Polecam ten sport. Świetnie się gra. Jeśli tylko mas z z kim to zachęcam gorąco,.

Bez­czyn­ność nie jest drogą na szczyt, żeby sie na niego dos­tać, trze­ba choć trochę po­suwać się na przód. umowa kupna sprzedaży samochodu

#18 Erron

Erron

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 January 2018 - 10:14 AM

A może ktoś z Krakowa jest i chciałby pograć? Moja dotychczasowa partnerka do squasha niestety opada na parę miesięcy i nie bardzo mam z kim.

Najlepiej księgowa Jelenia Góra, ale może być też ktokolwiek.

#19 nikola90

nikola90

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 March 2019 - 01:32 PM

Ostatnio po raz pierwszy próbowałam grać w squasha i nawet nie wiedziałam, że to jest takie trudne i męczące. Zmęczyłam się już po kilkunastu minutach, ale bardzo mi się podobało, dlatego za tydzień znów chcę wynająć kort i spróbować swoich sił :)

#20 boso24

boso24

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 August 2019 - 01:54 PM

Tak, rzeczywiście squash daje solidne zmęczenie, ale dostarcza też mnóstwo radości i rywalizacji. Takie same emocje przeżywam gdy jestem na torze gokartowym. Odkąd przeprowadziłem się do Warszawy ten rodzaj sportu wciągnął  mnie na równi ze squashem. Fajnie jest uprawiać sport, który dostarcza tyle frajdy. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych