co na kontuzje - Zdrowie biegacza - Forum Biegacza

Skocz do zawartości

Zdjęcie

co na kontuzje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ares77

ares77

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 December 2014 - 12:31 PM

Biegam na dość długich dystansach, ostatnio miałem kontuzję kolana. Kilka dni nie mogłem biegać. Jak sobie radzicie z kontuzjami? Czy takie urządzenie  http://www.mango.pl/...tens_vital_maxx rozwiąże szybko problem? Czy może macie inne sposoby? Nie chce przerywać biegania. 

#2 benek123

benek123

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 February 2015 - 07:56 PM

Żadnej kontuzji nie należy bagatelizować, lepiej jak najszybciej udać się do lekarza. Czasami z pozoru niegroźna kontuzja może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia, dlatego nie można tego lekceważyć. Nie radzę też leczyć się samodzielnie, bo może to przynieść więcej szkody niż pożytku.

#3 Aska85

Aska85

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 30 March 2015 - 02:31 PM

Jeśli mamy kontuzję to lepiej nie biegać. Może się tak stać że przez bieganie z kontuzją może się stać jeszcze coś gorszoge. A po co sobie robić problemy?

#4 rumcajs

rumcajs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 February 2017 - 06:56 PM

tu jest historia gościa który miał operacje kolana http://ksstaszewscy.pl/tag/kolano/ . Fajnie pisze krok po kroku jak to było przed, w trakcie (dosłownie!! jest nawet filmik z operacji!!) i teraz czyli po. z takimi reczami nie ma żartów bez wizyty u lekarza nie ryzykuj.

#5 maciek

maciek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 December 2017 - 12:06 PM

witam biegam od 3 lat 40 km tygodniowo dopadla mnie rwa kulszowa nie biegam juz 8dni ratujcie co robic

#6 nikola90

nikola90

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 17 September 2019 - 09:40 AM

Jeśli masz kontuzję to najlepiej iść do lekarza. Nie ma co samemu się leczyć bo nie zawsze wychodzi to na dobre. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych